DE I EN I NL

Contact

We zijn er voor u!

Directeuer

Frank Reimann, CEO

Directeur/oprichter

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 16
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 70 / 86 81 81 5

eMail frank.reimann@multicross.de

Peter Kraus, CEO

Directeur/oprichter

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 0
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 51 / 18 33 37 20

eMail peter.kraus@multicross.de

Sales

Sebastian Lach, CCO

Sales vertegenwoordiger NRW, Niedersachsen
PLZ-Gebiete 33, 44 - 46, 48 - 49, 58 - 59

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 26
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 52 / 275 085 14

eMail sebastian.lach@multicross.de

Maximilian Reimann

Sales vertegenwoordiger NRW, Niedersachsen PLZ-Gebiete 26 - 29, 50 - 53, 57

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 14
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 52 / 55 99 34 27

eMail maximilian.reimann@multicross.de

Pierre Mager

Sales vertegenwoordiger NRW / PLZ-Gebiete 40 - 42, 47

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 26
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 52 / 320 44 181

eMail pierre.mager@multicross.de

Bas Klaassen

Buitendienst Nederland

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 14
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile +31 (0) 621 26 00 19

eMail bas.klaassen@multicross.nl

Michael Behrendt

Sales vertegenwoordiger Berlin, Brandenburg, Sachsen-Anhalt
PLZ-Gebiete 10 – 16, 39

Telefon +49 (0) 30 / 66 46 30 64
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 51 / 11 74 87 50

eMail michael.behrendt@multicross.de

Carsten Falley

Sales vertegenwoordiger Rheinland-Pfalz, Hessen, Saarland, Luxemburg
PLZ-Gebiete 54 – 56, 60 – 69, Luxemburg

Telefon +49 (0) 67 63 / 55 89 751
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 62 / 73 75 751

eMail carsten.falley@multicross.de

Marc Holtorf

Sales vertegenwoordiger Mecklenburg-Vorpommern, Hamburg, Schleswig-Holstein, Hamburg, Niedersachsen
PLZ-Gebiete 17 – 25

Telefon +49 (0) 40 / 28 477 134
Fax +49 (0) 32 12 / 659 11 58
Mobile 01 76 / 653 555 00

eMail marc.holtorf@multicross.de

Aanbod

Kim Gallinger

Angebotsabtlg. Key Account Kunden

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 22
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail angebot@multicross.de

Sharon Lotsch

Schulungen / Seminar / Angebote

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 27
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail sharon lotsch@multicross.de

Productie / orderafdeling

Matthias Holtkamp, COO

Manager interne dienst

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 23
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 60 / 97 69 96 85

eMail matthias.holtkamp@multicross.de

Sandra Reimann

Afhandeling van opdrachten

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 18
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail sandra.reimann@multicross.de

Produktion / Konstruktion

Martin Kaster

Konstruktions- und Verfahrenstechnik

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 24
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail martin.kaster@multicross.de

Farhad Parvej Pabel, M. Eng.

Konstruktions- und Entwicklungsingenieur

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 19
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail farhad.pabel@multicross.de

Software

Sebastian Reinders

Software Entwicklung/ MSR-Technik

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 21
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail sebastian.reinders@multicross.de

Boekhouding

Sanne Kraus CFO/HR

Boekhouding

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 17
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail sanne.kraus@multicross.de

Jozette Kraus

Documentatie en rapportage

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 13
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Regina Alic

Buchhaltung

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 12
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail regina.alic@multicross.de

Service / MSR-Technik

Dirk Vels

Leitung Service / MSR-Technik

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 28
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile 01 57 / 58 21 88 37

eMail service@multicross.de

Thomas Flemming

MSR-Technik

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail service@multicross.de

Productie

Uwe Schmitt

Leiter Produktion

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Manuel Schültke

Kwaliteitsmanagement
Anlagenmechaniker GS-H-Ri

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Marco Labbé

Blechzentrum

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Steffen Lueb

Azubi zum Mechatroniker

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Michael Stetza

Anlagenmechaniker GS-Flat

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Goran Barisic

Anlagenmechaniker GS-H / GS-H-Small

Telefon +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 15
Fax +49 (0) 28 22 / 97 69 2 - 20
Mobile /

eMail info@multicross.de

Over ons

Seminars

Jobs